Dlaczego warto wybrać Prenatal DUO?

Prenatal DUO jest to suplement diety polecany kobietom w ciąży, a także karmiącym piersią. Zawiera w swoim składzie niezbędne mikroelementy, minerały, a także witaminy potrzebne do właściwego rozwoju dziecka, a także dbania o kondycję zdrowotną kobiet w ciąży i karmiących piersią.

Dlaczego warto wybrać witaminy Prenatal DUO?

Witaminy Prenatal DUO zawierają bardzo bogaty skład, dzięki czemu są w stanie zadbać o odpowiednie dostarczenie wszystkich najważniejszych witamin potrzebnych do prawidłowego rozwoju płodu, a także potrzebnych kobiecie w ciąży. Suplement diety Prenatal DUO jest zalecany przez ginekologów, a także doradców laktacyjnych ze względu na swój bogaty i dobrze przyswajalny skład. Jedno opakowanie zawiera aż 90 tabletek, a w ich składzie można znaleźć między innymi wysoką dawkę żelaza oraz kwasu foliowego, który jest niezwykle istotny dla wzrastania płodu, a także cholinę dbającą o prawidłowe funkcjonowanie wątroby oraz łożyska matki. To produkt, który bierze udział w przewodzeniu impulsów nerwowych i wpływa na rozwój mózgu dziecka. Bardzo istotne składniki, które zawiera Prenatal DUO to witamina D, selen, a także witamina B6 oraz witamina B12, które są w bardzo wysokich wartościach referencyjnych.

Jedna tabletka – szereg korzyści

Ponadto do opakowania dołączone są kapsułki Prenatal dha, które w swoim składzie zawierają 11,7 mg witaminy E oraz kwasu dha aż 600 mg. Dodatkowo preparat został uzupełniony o kwas Epa, który w swoim składzie zawiera 70 mg, dzięki czemu producentowi udało się stworzyć bardzo wartościowy produkt dla młodej mamy, mamy w okresie laktacji oraz jej dziecka.