White Widow: pikantna, ziemista i łatwa w uprawia konopia

White Widow to hybryda odmian South Indian Indica i South American z dominacją sativy. Odmiana feminizowana została stworzona przez skrzyżowanie męskiej rośliny konopi White Widow z rośliną żeńską. Ma pikantny, ziemisty zapach z nutami sosny i cytrusów. Ma silny skunkowy smak. Jest silna podczas palenia, gdy jest waporyzowana lub spożywana. Może z łatwością zapewnić energetyczny haj trwający dłużej niż dwie godziny.

Silna odmiana konopi wyprodukowana przez dwóch Holendrów

white widowRoślina konopi potrzebuje specyficznego środowiska, aby rosnąć i prosperować. Temperatura, wilgotność, nasłonecznienie, poziom potasu i magnezu to tylko niektóre z czynników, które należy wziąć pod uwagę przy uprawie marihuany.

Jedną z najłatwiejszych odmian marihuany jest White Widow, której nazwa pochodzi od białego koloru występującego w przypadku niektórych włosków na pąkach i zdolności do uprawy w określonych warunkach – niska wilgotność, niewielka ekspozycja na światło i stosowania nawozu potasowego. Nasiona white widow możesz kupić tutaj.

Odmiana konopi White Widow została wyhodowana z brazylijskich i indyjskich odmian Sativy Landrace. Jest to bardzo popularna odmiana o różnych zastosowaniach, ponieważ ma wysoką zawartość THC. Jej twórcy zaznaczyli, że nadaje się do użytku medycznego, ponieważ zapewnia odpowiednią dozę relaksu, łagodzenia bólu i zwalczania depresji.

Czym charakteryzują się szczepy White Widow?

Biała wdowa istnieje od dawna i jest jedną z najpopularniejszych odmian konopi. Jest też jednym z najstarszych. Jest to odmiana z dominującą indicą. Ma wysoki poziom THC, podczas gdy niektóre szczepy mają niższy poziom na korzyść CBD mogącego osiągać nawet do 15%. Odmiana białej wdowy może być stosowana w wielu chorobach – takich jak przewlekły ból, neuropatia i PTSD.