Waporyzatro ręczny DynaVap VapCap

VapCap to najwyższej jakości przenośny waporyzator amerykańskiej marki DynaVap. Waporyzator zasilany jest mechanicznie, dzięki czemu jest zawsze gotowy do użycia, gdy masz pod ręką zapalniczkę. Urządzenie jest nie większe niż długopis, więc łatwo je nosić w kieszeni lub torbie.

Waporyzator ręczny

Niezwykle dyskretny, kieszonkowy waporyzator DynaVap VapCap wygląda dokładnie jak inhalator. Działanie waporyzatora jest również podobne do działania urządzenia medycznego: można go zmagazynować i spalać powoli w kilku pojedynczych partiach, co czyni go idealnym rozwiązaniem dla osób, które przyjmują marihuanę w celach medycznych. Waporyzator posiada cztery poziomy regulacji temperatury oraz bardzo mocną baterię, która wystarcza zazwyczaj na cały dzień użytkowania, około 30-35 wdechów. VapCap wyłącza się automatycznie po każdym użyciu. Wejście micro USB pozwala na używanie waporyzatora również podczas ładowania. Waporyzacja jest znacznie zdrowszą, alternatywną metodą inhalacji Twoich ulubionych ziół! Niemal całkowicie redukuje emisję substancji smolistych, na którą narażone są nasze płuca podczas standardowego procesu palenia.

Temperatura

Waporyzator nie posiada możliwości ustawienia temperatury, ale można ją regulować poprzez zmianę techniki grzania. Po kilku sesjach nauczysz się jak podgrzewać waporyzator od 180 °C do 250 °C, odsuwając płomień od nasadki waporyzatora i regulując intensywność grzania. Usłyszysz kliknięcie, gdy komora osiągnie temperaturę 180 °C. Jeśli chcesz podnieść temperaturę wyżej, pozostaw zapalniczkę włączoną na 2-3 sekundy po kliknięciu.

Producent wziął pod uwagę życzenia użytkowników, którzy skarżyli się na zbyt małą głośność kliknięcia. Model 2020 DynaVap „M” ma znacznie głośniejszy dźwięk klikania.

Zaktualizowany model zapewni lepsze wrażenia z palenia. Kanały serpentynowe zostały zastąpione kanałami poziomymi, co zwiększyło przepływ ciepłego powietrza. Nowy model posiada możliwość regulacji objętości komory w zakresie od 0,05 do 0,1 grama, a także dodano kolejny otwór w kanale wentylacyjnym w celu zwiększenia przepływu powietrza.

U wylotu DynaVap VapCap otrzymasz wysokiej jakości opary schłodzone do komfortowej temperatury. Jeśli wolisz podgrzać tytoń do najwyższej temperatury, połącz waporyzator z bongiem, aby uzyskać dodatkową filtrację dymu. Ustnik łączy się z większością 10-milimetrowych rurek szklanych.

Na stronie Konopny Sklep kupimy Waporyzator DynaVap VapCap i wszystko do niego niezbędne.