Szukasz sprawdzonego szczepu marihuany? Sprawdź nasiona Amnesia haze

Niezależnie od tego czy mieszkasz za granicą czy w Polsce, wśród szczepów takich jak Amnesia haze możesz znaleźć coś, co na pewno będziesz mógł wykorzystać na swoją korzyść. Co oferuje ta roślina? Odpowiedź na to pytanie znajdziesz w poniższym tekście.

Co oferuje Amnesia haze? Energetyczny szczep dla osób, które mają duże wymagania

amnesia haze

Nie da się ukryć, że Amnesia haze z panpestka.pl to roślina, która jest stworzona z myślą o użytkownikach mających duże wymagania. Nie jest ona odpowiednia dla osób, które nie lubią intensywnego haju, który objawia się głównie w głowie. To właśnie na umysł najsilniej działa Amnesia haze, pobudzając myślenie i wprowadzając w stan euforii. Energia, jaką jest w stanie wytworzyć ten szczep jest nieporównywalna z żadnym innym. Konopia ta zawdzięcza to swojemu pierwowzorowi, którym jest haze. Został on połączony z afghani, co sprawiło, że powstała sativa o wyjątkowym profilu działania.

Jak wygląda uprawa Amnesia haze?

Amnesia haze jest możliwa do zebrania w czasie około 12 tygodni. Ilość produktu, jaki uzyskamy jest dość wdzięczna, ponieważ wynosi nawet do 600 gramów na jeden kwiat. Wysokość rośliny może osiągać nawet 2 m. Trudność uprawy jest oceniana na średnią, dlatego że jest szczep średnio odporny na pomyłki i niską jakość nawozu oraz brak światła. Jeżeli zaczynasz dopiero uprawę w kraju, gdzie jest to dozwolone, powinieneś zwrócić uwagę, na to aby szczep był uprawiany w warunkach kontrolowanych. Jeśli masz większe doświadczenie, możesz skorzystać z dobrodziejstw uprawy outdoor. Zarówno w jednym i drugim przypadku można skorzystać z roślin autoflowering.