Royal Queen Seeds

Royal queen seeds to uznany europejski producent nasion konopi indyjskich, który jednocześnie zalicza się do największych producentów na świecie. Zdobywca nagród, takich jak High Times Cannabis Cup czy Highlife Cup, gwarantuje ponadprzeciętną jakość i ponad dwudziestoletnie doświadczenie zdobyte w Holandii. Bogata oferta i szeroki wybór nasion trafi w gust nawet najbardziej wymagających klientów.

Zalety nasion Royal queen seeds

Przede wszystkim nasiona dostarczane przez producenta są feminizowane, co stanowi niemal stuprocentową pewność zbiorów. Dodatkowo feminizacja nasion ułatwia hodowlę, ponieważ nie trzeba usuwać męskich osobników. Do najważniejszych zalet nasion Royal queen seeds należy:

  • pewność zbiorów – 99,9% nasion zakwitnie i wytworzy pąki,
  • niezawodna genetyka,
  • gwarancja większych plonów niż w przypadku nasion automatycznych,
  • prosta uprawa,
  • wytrzymałość, dzięki czemu nadają się dla początkujących hodowców,
  • bogaty wybór nasion pozyskiwanych w sposób ekologiczny,
  • nasiona nie zawierają THC,
  • z nasion Royal queen seeds wyrastają największe topy marihuany.

W ofercie sklepu Nasiona Marihuany znaleźć można nasiona royal queen seeds (https://nasionamarihuany.pl/royal-queen-seeds/).

Uprawa nasion sfeminizowanych

Ciężko mówić o nasionach, nie wspominając o uprawie. Nasiona sfeminizowane doskonale sprawdzą się zarówno w hodowli indoor (namiot lub grow room), jak i outdoor (szklarnia lub ogród). Przy uprawie roślin należy pamiętać o utrzymywaniu odpowiedniej temperatury – ok. 21 stopni Celsjusza oraz zapewnieniu dobrze napowietrzonej gleby, bogatej w składniki odżywcze. W tym miejscu należy wspomnieć, że polskie prawo zabrania uprawy do celów kolekcjonerskich.

Podstawa prawna w Polsce

Każdy miłośnik marihuany musi pamiętać, że w Polsce jest to nielegalne, a nasion nie można hodować w domu. Art. 63 ustawy o przeciwdziałaniu narkomanii jednoznacznie zabrania uprawy, zbiorów i wytwarzania konopi indyjskich. Za złamanie przepisów przewidziana jest kara do 3 lat pozbawienia wolności. Jak zatem widzimy w polskim prawie hodowla do celów kolekcjonerskich nie została przewidziana.