Czym wyróżnia się Critical Haze?

Okazuje się, że Critical Haze nie jest jedną z najpopularniejszym odmian marihuany, mimo to warto ją poznać. To jedna z takich opcji, jaka spełni pragnienia wielu osób. W naszym kraju uprawa marihuany jest nielegalna. Nie ma czegoś takiego, jak uprawa i hodowla do celów kolekcjonerskich. Topów nie zakupimy w sklepie i nie będziemy ich hodować w domowym zaciszu. Zawsze są rośliny feminizowane, a nasiona żeńskie. W krajach, gdzie jest to legalne, bardzo chętnie stosuje się wiele ciekawych odmian. Czym odznacza się Critical Haze? Jakie ma właściwości? Jaki smak i zapach wiąże się z tą odmianą? O czym należy pamiętać?

Critical Haze

critical haze

Zostało już wspomniane, że ta odmiana nie jest najbardziej znana. Mimo to warto docenić jej łatwość uprawy, spore zbiory i odporność. Palacze pokochają moc oraz walory smakowe produktu gotowego. Osoby produkujące ekstrakty z pewnością wykorzystają doskonałą jakość i ilość żywicy, jaką wytwarza roślina. Pozwoli nam przerobić szczepy na haszysz, rosin lub BHO. Najprościej rzecz ujmując, Critical Haze to hybryda o przewadze sativy. Powstała z połączenia Amnesia Haze z Critical. Zawartość genów Sativa w tym wypadku wynosi około 60 procent. 

Najważniejsze cechy

Warto zauważyć, że Critical Haze jest mocną odmianą, gdzie zawartość THC oscyluje w granicach 18-22%. Działanie jest natomiast zrównoważone pomiędzy genami indici i sativy. W mniejszych ilościach odczujemy działanie euforyczne, co wpłynie na kreatywność, uśmiech i dobre samopoczucie. Jeśli mówimy o większych ilościach palenia, Critical Haze przykuje nas do kanapy. To dobra opcja podczas spotkania ze znajomymi. Zapach i smak rośliny jest niezwykle bogaty. Można tutaj wyczuć pikantne nuty kadzidłowe po Amnesia Haze oraz słodkie nuty owocowe, po odmianie Critical. Aktualnie zapach przypomina anyż i jest on bardzo intensywny. Z pewnością wypełni całe pomieszczenie. 

Miłośnicy genów indici i sativy z pewnością powinni postawić na Critical Haze z nasionamarihuany.pl. To odmiana niezbyt popularna, którą warto docenić.