Czy można legalnie kupić nasiona marihuany outdoor?

Wszystko co związane z marihuaną i ogólnie narkotykami dla wielu z nas jest tematem tabu. Wielu wydaje się, że nawet posiadanie nasion może spowodować, że w przypadku spotkania z policją zostaniemy zatrzymani. Okazuje się, że nic bardziej mylnego. Nasiona marihuany są w Polsce i większości krajów Unii Europejskiej całkowicie legalne. Można je kupić oraz przechowywać, ponieważ same w sobie nie zawierają żadnych zabronionych substancji.

Właściwości nasion outdoor

nasiona marihuany outdoor

Większość nasion marihuany, które można kupić, to odmiana przeznaczona do hodowania wewnątrz. Rośliny te nie będą bowiem odporne na szkodniki, duże różnice temperatur, nasłonecznienia bądź ilości dostarczanej wody. Powoduje to, że ich uprawa może odbywać się jedynie w pomieszczeniu, z pomocą specjalnych lamp symulujących promieniowanie słoneczne. Natomiast nasiona marihuany outdoor pozwalają na wyhodowanie rośliny również na zewnątrz budynku. Jej odporność będzie bowiem znacznie większa.

Jaką odmianę wybrać?

Wiedząc już, że nasiona marihuany możemy zakupić legalnie, warto wiedzieć jakie wybrać. Otóż w przypadku, gdy mają one pozwolić na wzrost rośliny również poza budynkiem, to zdecydowanie musi być to odmiana outdoor. Występuje ona w przypadku roślin obu płci. Dodatkowo nasiona marihuany outdoor zazwyczaj dają nieco większe krzewy, niż w przypadku odmiany domowej. Zalety te powodują, że wiele osób decyduje się na zakup nasion tego właśnie typu.