Zielona Kawa

Zielona kawa jest suplementem diety o wielu właściwościach, który został wynaleziony przez farmaceutę ze Stanów Zjednoczonych Joe Vinsona. Można ją spotkać w postaci ekstraktu, tabletek lub kapsułek doustnych oraz w formie sproszkowanej. Kupić ją można w wielu sklepach internetowych, specjalizujących się w sprzedaży suplementów diety, a także w niektórych aptekach i sklepach spożywczych.

zielona kawa

Przy zakupie należy zwrócić uwagę na procentową zawartość ekstraktu. Produkty o niższej cenie, będą go zawierały mniej. Na opakowaniu zawsze znajduje się instrukcja, informująca o dawkowaniu produktu i ewentualnych przeciwwskazaniach do stosowania. Natomiast zaleca dawka wynosi ok. 800 mg dziennie.

Właściwości zielonej kawy

Największą zaletą tego preparatu jest oczywiście wspomaganie odchudzania, co zostało udowodnione przez badania naukowe, a także potwierdzają to osoby, które już go stosowały. Kawa przyśpiesza spalanie tłuszczu i metabolizm, poprawia trawienie i zmniejsza łaknienie, dzięki dużej zawartości błonnika.

Kolejna właściwość to redukcja celulitu, który jest zmorą większości kobiet. Błonnik ogranicza wchłanianie się wody do organizmu, co często jest właśnie skutkiem tzw. skórki pomarańczowej. Obecność licznych witamin i minerałów pomaga w utrzymaniu odpowiedniego poziomu gospodarki witaminowej organizmu, a także zmniejszają poziom cholesterolu, który może powodować liczne choroby, takiej jak miażdżyca czy zawał serca (szczególnie u osób starszych).

Oprócz tego zielona kawa zawiera antyoksydanty (przeciwutleniacze), których zadaniem jest zwalczanie wolnych rodników, powodujących choroby nowotworowe.

Zielona kawa jest produktem naturalnym w 100%, a jego cena jest stosunkowo nieduża, biorąc pod uwagę fantastyczne efekty, jakie przynosi już po kilkunastu dniach stosowania. Nie wierzysz? Spróbuj, a sam się przekonasz, jak szybko można uzyskać wymarzoną wagę ciała.

1 thought on “Zielona Kawa”

  1. Nigdy nie wierzyłem w żadne pigułki pomagające schudnąć i to był wielki błąd.Dzięki zielonej kawie odchudziłem się bez męczarni nawet z mojej dużej wagi. Chciałem schudnąć czuć się młodziej i zdrowiej. Zły stan samopoczucia. Mniej siły. Każdy, kto ma kilka kilogramów za dużo wie o co mi chodzi. Musiałem coś z tym zrobić. Tabletki z ekstraktem pomogły mi ograniczyć apetyt. A kiedy nie jesz za dużo (czytaj nie żresz jak świniak), ilość spalanych kalorii niezbędne do odchudzenia była znikoma w porównaniu do kuracji odchudzającej bez zielonej kawy. Jeden, dwa, po sprawie. 28 kg mniej w nieco ponad trzy miesiące i od razu czuję się zdrowy. Odmłodziło mnie to o jakieś 10 lat. Polecam

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.